E-bülten
Çalışıyor...
E-bültenimize kayıt olarak bizi takip edebilirsiniz.

Yavuz GÖLBAŞI

Yavuz GÖLBAŞI

Kayseri doğumlu olan yazar İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü'nden mezun olup aynı üniversitede yüksek lisansını tamamlamıştır. Ülkemizde merkezi olarak uygulanan sınavlara yönelik hazırladığı kitaplar,farklı yayınevlerince yayınlaşmış ve yayınlanmaya da devam etmektedir. Bu dönemde çalışmalarından bazıları haftalık olarak Radikal ve Star gibi gazetelerde de yer almıştır.

Meslekte öğretmen, eğitici eğitmenliği ve eğitim yöneticisi olarak 16 yılı geride bırakan yazar,özel bir eğitim kurumunda çalışmalarını sürdürmektedir. Bu süreçte yazar eğitici eğitmeni olarak, mesleki bilgi ve birikimlerini ülkemizin farklı şehirlerindeki okullarda,meslektaşlarının kişisel gelişimi için eğitimler vererek paylaşmaktadır.

Benzer şekilde kitapları ile ilgili yine ülkemizin farklı şehirlerinde söyleşi ve konferanslara katılmaktadır. Yazar evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

Yazarın Yayınlanan Kitapları

-Bilinmeyen Atatürk ve Tanınmayan Ailesi

-Tarihe Sığmayan Savaş-1 Çanakkale Deniz Savaşları

-Sarıkamış Düş-tü

-Çanakkale Destanını Yazanlar

yavuzglbs@gmail.com

 
2018

Adres : Mehterçeşme Mah. 1919.Sok No: 73/B Esenyurt - İstanbul/ TÜRKİYE
Telefon : 0507 817 53 32 - 0212 853 12 15 - Fax : 0212 853 12 17 Web Adresi : www.okuryazaryayinevi.com E-Mail Adresi : info@okuryazaryayinevi.com