E-bülten
Çalışıyor...
E-bültenimize kayıt olarak bizi takip edebilirsiniz.

Eğitim Bilimci Mürüvvet Adalı UYGUN

Eğitim Bilimci Mürüvvet Adalı UYGUN

EĞİTİM BİLİMCİ MÜRÜVVET ADALI UYGUN

Toplumun gelecek kuşaklara başarılı nesiller yetiştirmesinde en önemli unsurun  “Eğitim” olduğunu fark edip bu konuda  kariyer yapmaya karar verdiği günden bu güne değin Eğitim ve Başarı Danışmanlığı  konusunda ülkemizin saygın eğitim kurumlarında özel okullarda sınıf öğretmenliğinden eğitim danışmanlığına kadar uzanan bir çok alanda öğrencilere ailelere ve bireylere uzmanlığı doğrultusunda bilgiler sunan Mürüvvet Adalı Uygun, bireysel öğrenme ve akademik yaşamın organize edilmesiyle ilgili çalışmalarda bulunmaktadır.

Ulusal gazetelerde ve sosyal medya mecralarında köşe yazılarıyla, televizyon kanallarında moderatörlüğünü üstlendiği  eğitim programlarıyla, öğrencilere insan faydacılığını gözeten kitaplarıyla, geniş kitlelere sunduğu seminerleri  marifetiyle eğitimin insan yaşamına katkılarını anlatan Mürüvvet Adalı Uygun, üniversite eğitimi sonrasında; günümüz insanının temel sorunlarını önceleyen, gelecekle ilgili doğru kararlar almasında onlara güvenli çözüm yolları sunan Psikoloji Yüksek Lisansını, California Janus University’de gerçekleştirmiştir.  

Aile Danışmanlığı , Öğrenci Danışmanlığı, Akademik Danışmanlık,  Başarılı Olmak  Ders Çalışmak, Dikkat Eksikliği , Öğrenme Güçlüğü, ALES, KPSS, LYS, TEOG, YGS, Üniversite Hazırlığı ve Tercihleri  konusunda, ülkemizde ve dünyada kabul edilmiş değerlendirme testlerini kurumsal kuruluşlarla birlikte  uygulamaktadır.

 

Sakin Savrulmalar adlı şiir kitabı 2005 yılında, “Ne İstiyorsun?” adlı hikaye kitabı Türkçe ve Almanca olarak 2010 yılında yayınlanmıştır.

 

 

Eğitim Bilimci Mürüvvet Adalı Uygun; ulusal ve uluslararası eğitim programlarına katılarak, eğitim ve sosyal yaşamla ilgili bilgilerini geniş kitlelere ulaştırmaktadır.

 

 

muruvvetadali@gmail.com
2018

Adres : Mehterçeşme Mah. 1919.Sok No: 73/B Esenyurt - İstanbul/ TÜRKİYE
Telefon : 0507 817 53 32 - 0212 853 12 15 - Fax : 0212 853 12 17 Web Adresi : www.okuryazaryayinevi.com E-Mail Adresi : info@okuryazaryayinevi.com